‹ zpět na všechny články

Relax
Relax

Tajemství účinného boje se stresem

Stres a hektika moderní doby bezpochyby ovlivňuje náš organismus. Jak je možné účinným způsobem bojovat proti stresu? Současná moderní doba před nás klade stále nové a nové výzvy. Dynamika doby na nás vyvíjí tlak, který vnímáme jako stres. Efektivním prostředkem boje proti stresu je zdraví životní styl a vhodný pitný režim, ideálně obohacený o životně důležité minerály. Právě Gemerka obsahuje ten správný poměr minerálů důležitých pro vaše zdraví a pohodu.

Minerály proti stresu

„Dopřát si zdravou stravu a zdravé myšlenky je umění života. Poznat sám sebe, starat se o svoje nitro i tělo, to jsou základní předpoklady nastavení dokonalé harmonie člověka“, uvádí Andrea Vadkerti, televizní moderátorka a executive coach. Neexistuje něco jako stálá harmonie, protože to je měnící se stav. Je v neustálém pohybu, nepřetržitě dochází k jeho výkyvům, už jen tím, že žijeme. Je v našem zájmu udržovat se v harmonii dostupnými prostředky jako jsou správná strava a pitný režim, pohyb, způsob myšlení a reakce na situace kolem nás.

Strašák jménem „stres“

Každodenní aktivní život od nás vyžaduje častokrát vynaložení enormního úsilí. Stres si vybírá na lidském organismu svou daň v podobě vyčerpanosti, únavy, podrážděnosti, nespavosti, chronického přibírání nebo naopak hubnutí i oslabení organismu vůči infekčním onemocněním. Stres představuje silný faktor působící na všechny oblasti našeho života – rodinnou, soukromou a pracovní. Kromě pravidelného pitného režimu je životně důležité i doplňování minerálů.

Ideální poměr pro vaše zdraví

Optimální poměr vápníku a magnézia v Gemerce - 3:1 – pomáhá zvládat každodenní stres, únavu a vrací chuť do života. Právě tyto dva minerály mají pro lidský organismus velký význam. Magnézium působí antistresově, povzbudivě a má regenerační účinky, čímž oddaluje proces stárnutí. Vápník je nutný pro vývoj a zpevnění kostí a zubů a podporuje činnost svalů. Chrání také před vznikem osteoporózy.

Gemerka představuje pro tělo ten nejpřirozenější způsob doplňování minerálů a to ve formě postupného přijímání magnézia a vápníků v každém doušku. Jejich ideální poměr zajišťuje efektivní vstřebávání. Nezatěžujte svůj organismus vysokými jednorázovými dávkami minerálů, které jsou obsažené ve výživových doplňcích. Bojujte se stresem přirozeně a neinvazivně. Každým douškem Gemarky úspěšně zakročíte proti stresu. Odhalte i Vy tajemství minerálů optimálně obsažených v Gemerce.