‹ zpět na všechny články

Voda
Voda

Zdraví ukryté v minerální vodě

Gemerka je díky svému jedinečnému složení unikátní slovenská minerální voda. Její pravidelné pití vhodně doplňuje denní potřebu životně důležitých minerálů vápníku a magnézia, v optimálním poměru 3:1 (Ca:Mg), čímž pomáhá zvládat každodenní stres, únavu a vrací rovnováhu do života. Dopřejte svému tělu rovnováhu a žijte v harmonii. Gemerka je ten první krok k vaší tělesné i duševní pohodě.

Efektivní kombinace magnézia a vápníku

Kombinace magnézia a vápníku zmírňuje příznaky únavy, pomáhá při prevenci srdečních chorob, snižuje krevní tlak, pomáhá v prevenci cukrovky, utišuje nervový systém a podporuje činnost střev a močového měchýře. Magnézium působí antistresově, povzbudivě a má regenerační účinky, čím oddaluje proces stárnutí. Vápník je nevyhnutný pro vývoj a zpevnění kostí a zubů a napomáhá vstřebávání magnézia do těla.

Proč trápit tělo výživovými doplňky, když minerály můžeme do těla doplňovat jednodušším a zdraví prospěšným způsobem? Pravidelné pití Gemerky vhodně doplňuje denní potřebu životně důležitých minerálů, čímž vrací tělo do rovnováhy a nastoluje harmonii.

Atributy kvality

Gemerka představuje svým původem, dlouholetou tradicí, unikátním složením, atraktivním designem a výbornou cenou, ideální volbu. Na trhu jsou lahve v balení 0,5L a 1,5 litrů ve variantách jemně perlivá a perlivá. Doporučená maloobchodní cen pro 1,5 L balení je 13,90 Kč a pro 0,5 L balení 9,90 Kč. Pitím minerální vody Gemerka poskytnete svému tělu životodárnou vodu, obohacenou o minerály. Dopřejte si dávku pohody, ukrytou v každém doušku.